BABOLAT - WSPÓŁPRACA HURTOWA (B2B)

Zarabiaj więcej sprzedając sprzęt tenisowy Babolat

  • Popularna marka rozpoznawalna wśród klientów = duża sprzedaż
  • Błyskawiczna dostawa z magazynu w Polsce
  • Rabat na start dla nowych klientów

Zostaw swoje dane – szczegółowo powiemy Ci o korzyściach z dołączenia do naszych partnerów.

DLACZEGO BABOLAT?

Babolat - lider rynku

LIDER RYNKU

Babolat jest nr 1 w sprzedaży zawodniczych rakiet tenisowych i akcesoriów tenisowych. Współpracując z nami sprzedajesz sprzęt, który tenisiści chcą kupować.

Rozpoznawalni zawodnicy: Rafa Nadal, Dominik Thiem

ROZPOZNAWALNA MARKA

Babolat istnieje od niemal 150 lat, a naszym sprzętem grają czołowi zawodnicy świata - Rafael Nadal i Dominic Thiem - oraz czołowi Polacy - m.in. Jerzy Janowicz, Kamil Majchrzak i Magda Linette.

Rabaty dla stałych partnerów

ATRAKCYJNE RABATY

Dla naszych stałych klientów mamy dodatkowe rabaty od cen hurtowych. Im wyższe obroty - tym wyższy rabat.

WYSYŁKA W 24H

Mamy magazyn w Polsce. Dzięki temu zamawiając sprzęt do godz. 13:00 paczkę dostaniesz już następnego dnia roboczego. Nie ma dolnego limitu zamówienia, a zakupy zrobisz telefonicznie lub przez sklep internetowy.

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI

Handlujemy z najpopularniejszymi sklepami sportowymi i tenisowymi w Polsce, a także z wieloma klubami, dziesiątkami akademii tenisowych oraz setkami pojedynczych trenerów.

Ekipa pracowników Babolat Polska

SPRZĘT TENISOWY IRENEUSZ MACIOCHA

WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR BABOLAT W POLSCE

O firmie

Gdy w 1998 roku rozpoczęliśmy sprzedaż sprzętu Babolat większość naszych klientów łapała się za głowę. Mówili: “Nie ma szans, aby sprzedawać coś, co jest mało znane, i ma babol w nazwie”. 

Z robieniem rzeczy niemożliwych nasz szef – Irek Maciocha – miał już wprawę. Wcześniej wypromował na polskim rynku niszową markę Pro’s Pro i piłki Tretorn. Ze sprzętem Babolat było podobnie – szybko staliśmy się jedną z trzech najbardziej rozpoznawalnych marek tenisowych na naszym rynku. Ok, może trochę nam pomógł Rafael Nadal, ale już to, że rakietami Babolat przez wiele lat grała Agnieszka Radwańska to nasza zasługa.

Dziś Babolat jest nr 1 w sprzedaży rakiet zawodniczych i akcesoriów w Polsce. Nie byłoby tego sukcesu, gdyby nie nasze podejście – jesteśmy rodzinną firmą pasjonatów tenisa.

Ireneusz, Barbara i Marcin Maciocha
Rodzinny biznes: Ireneusz (w środku), Barbara i Marcin Maciocha
Ireneusz Maciocha - szef firmy
Ireneusz Maciocha w trakcie organizowanego przez nas turnieju Babolat ITF Seniors

Żyjemy tenisem, a nie tylko z tenisa

Nasz szef – Ireneusz Maciocha – czynnie gra w ITF Seniors. Jest wielokrotnym mistrzem Polski seniorów. Na światowej liście ITF zajmował w najlepszym momencie 20. pozycję w singlu, 2. w deblu i 1. w mikście. Zanim zajął się biznesem, był trenerem zawodników wyczynowych, a wcześniej akademickim mistrzem Polski.

Barbara Maciocha Walsky ma papiery trenerskie PZT, ITF, jest również trenerem PTR Professional. Studiowała w USA i grała w drużynę Vandals uniwersytetu stanowego Idaho. Jeśli trenujesz innych tenisa, to pewnie ją znasz, bo jest czynnie zaangażowana w organizację kursów trenerskich Akademii Trenerów Tenisa. W firmie odpowiada za kontrakty trenerskie i zawodnicze.

Marcin Maciocha grał zawodniczo w młodzieżowych kategoriach, był tenisowym mistrzem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ma papiery trenerskie PTR Professional i od wielu lat organizuje kurs PTR w Warszawie. Jest również ekspertem od sprzętu tenisowego – pisze artykuły i nagrywa wideo na ten temat na firmowego bloga. Na co dzień zajmuje się marketingiem internetowym oraz sklepem online do tenisa i badmintona.

Barbara Maciocha w trakcie konferencji trenerskich z Judy Murray i Craigiem O'Shannessy
Odtwórz wideo
Marcin Maciocha nagrywający wideo z cyklu "Akademia Sprzętu Tenisowego"
Piotr Chomicki z Agnieszką Radwańską

Piotr Chomicki to niemal od zawsze szef sędziów turnieju Pekao Open. Serwisował również rakiety naszych reprezentantów w Pucharze Davisa. W firmie zajmuje się marketingiem, eventami i współpracą z dużymi klubami.

Mirek Nawracaj to jeden z najlepszych specjalistów od naciągania rakiet w Polsce. W trakcie 20 turniejów ATP i WTA naciągnął grubo ponad 2000 rakiet wyczynowych zawodników. Szkoli również z naciągania rakiet innych serwisantów.

Basię Martinek mogliście poznać na naszym mobilnym stoisku podczas najważniejszych imprez tenisowych w Polsce. Podobnie jak Grażyna Syrek, z którą najczęściej rozmawiacie przez telefon, doradziła jak dobrać odpowiedni sprzęt dziesiątkom tysięcy klientów.

Tomek Wasilewski i Roman Frejusz od lat pakują dla Was paczki i robią wszystko, by sprzęt dotarł do Was na czas. Z Dawidem Leszczyńskim kontaktujecie się w sprawach reklamacji.

Mirosław Nawracaj w trakcie szkolenia z serwisowania rakiet tenisowych w sklepie Amazing
Mirosław Nawracaj (w środku) w trakcie szkolenia z serwisowania rakiet tenisowych
Mobilne stoisko Babolat
Mobilne stoisko Babolat Polska
Loga podmiotów współpracujących

Wspieramy polski tenis

Współorganizowaliśmy challenger ATP w Szczecinie. Organizujemy turniej Babolat ITF Seniors w Świnoujściu i Ahlbecku. Stawiamy na rozwój trenerów – Basia i Marcin Maciocha co roku organizują kursy instruktorskie PTR oraz Cardio Tenisa. Jesteśmy partnerem Akademii Trenerów Tenisa, Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Tenisa i Tennis Consulting Group. Współpracujemy z Polskim Związkiem Tenisowym. Podpisujemy również kontrakty z trenerami, którzy chcą grać sprzętem Babolat.

Współpracujemy z najzdolniejszymi

Naszym sprzętem grali i grają najlepsi polscy tenisiści: Agnieszka i Ula Radwańskie, Jerzy Janowicz, Marcin Matkowski, Mariusz Fyrstenberg, Magda Linette i wielu innych. Podpisujemy kontrakty zawodnicze z najbardziej utalentowanymi juniorami.

Magda Linette i Jerzy Janowicz z rakietami Babolat
Magda Linette i Jerzy Janowicz z rakietami Babolat

Chcesz odnieść sukces razem z nami?