MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TENISOWY Z CYKLU ITF SENIORS
ŚWINOUJŚCIE-AHLBECK-BANSIN / 30.05-06.06.2020

Babolat ITF Seniors

Świnoujście - Ahlbeck - Bansin, 30.05.-6.06.2020

Połącz rywalizację w turnieju 1 rangi ITF z wypoczynkiem w nadmorskich kurortach!
Compete in grade 1 ITF Seniors tournament and rest at the Baltic Sea resorts!

Tenisowe Święto nad Bałtykiem

To jedyny na świecie turniej z serii ITF Seniors rozgrywany w dwóch państwach naraz – w polskim Świnoujściu oraz znajdującym się po drugiej stronie granicy niemieckim Ahlbecku. Co roku przyjeżdża nad Bałtyk ponad 200 tenisistów z całego świata. Na graczy oprócz zmagań na korcie czekają liczne atrakcje takie jak players party oraz rejs statkiem.

Tennis Fest at the Baltic Sea

It is the only one ITF Seniors tournament that is played in two countries in the same time – in Świnoujście (Poland) and Ahlbeck (Germany). Every year over 200 players from all over the world play in Babolat ITF Seniors. Except tennis competition there is a lot of other events for players and their families – like player’s party, boat cruise etc.

ZAPISZ SIĘ / SIGN IN

Masz jeszcze:
You have:

DNI
DAYS
GODZIN
HOURS
MINUT
MINUTES

Koniec zapisów / Entry Deadline: 26.05.2020 8:00

SPONSORZY TURNIEJU

Babolat
Babolat Polska
Miasto Świnoujście
Ahlbeck
Miasto Ahlbeck
Audi - Krotoski-Cichy Szczecin
Dealer Audi Krotoski-Cichy Szczecin
Hotel Interferie
Hotel Lazur
Kosmetyki Arbonne

Turniej odwołany ze względu na epidemię Koronawirusa

Z wielką przykrością informujemy, że tegoroczny ITF Seniors Świnoujście- Ahlbeck, który miał odbyć się odbyć w terminie 30.05-06.06.2020 r. został przez ITF odwołany. Zresztą podobnie jak wszystkie turnieje tenisowe na świecie organizowane do 8. czerwca 2020 roku.

Ze względu na specyfikę naszego turnieju – konieczność przekraczania granicy Polski z Niemcami – i trudność przewidzenia, jak sytuacja z koronawirusem się rozwinie w najbliższych miesiącach, uznaliśmy że proponowanie innego terminu w roku bieżącym byłoby zbyt ryzykowne i nie pozwoliło na przygotowanie zawodów na poziomie, na jakim chcielibyśmy je organizować.

Stąd mamy nadzieję, że ponownie spotkamy się w gościnnym Świnoujściu/ Ahlbecku/ Bansinie w 2021 roku. Może na turnieju rangi A 😊

Due to corona-virus epidemic, the tournament has been cancelled

Due to the specificity of our tournament – the need to cross the Polish border with Germany – and the difficulty to predict how the situation with coronavirus will develop in the coming months, we decided that proposing another date this year would be too risky and would not allow us to prepare the tournament at the level we would like organize it.