BABOLAT - KONTRAKT TRENERSKI

GRAJ SPRZĘTEM BABOLAT W NAJLEPSZYCH CENACH NA RYNKU

Ty grasz rakietami Babolat i chodzisz z naszą torbą – my dostarczamy Ci sprzęt w cenach niższych niż rynkowe. Zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą i omówimy szczegóły.

Przesyłając dane zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę Sprzęt Tenisowy Ireneusz Maciocha w celu realizacji kontraktu i w celach marketingowych zgodnie z Polityką Prywatności.

Dlaczego warto podpisać kontrakt trenerski?

NAJLEPSZE CENY SPRZĘTU BABOLAT

Dla naszych trenerów kontraktowych oferujemy najlepsze na rynku zniżki na rakiety, torbę, buty i odzież. Założymy Ci również konto w naszym sklepie z dodatkową zniżką na sprzęt dla Twoich zawodników.

PROSTE WARUNKI KONTRAKTU

Wystarczy, że grasz naszą rakietą, chodzisz z torbą Babolat, zrobisz zdjęcie i zrecenzujesz swój sprzęt. Procedura podpisania kontraktu jest maksymalnie uproszczona - my też nie lubimy zbędnej biurokracji.

DOŁĄCZ DO BABOLAT TEAM

Stań się częścią społeczności najlepszych trenerów i instruktorów tenisa w Polsce. Organizujemy i współorganizujemy szkolenia z licznymi przywilejami dla członków Babolat Team.

Dołącz do Babolat TEAM

Dołącz do BABOLAT TEAM

Dowiedz się o naszych nowościach przed innymi i regularnie otrzymuj kody rabatowe do oficjalnego sklepu Babolat.

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę Sprzęt Tenisowy Ireneusz Maciocha zgodnie z Polityką Prywatności.

Ta strona, do lepszego działania, używa ciasteczek zgodnie z Polityką Prywatności.