Dominic Thiem trzymający nową rakietę Babolat Pure Strike

Wygraj rakietę Pure Strike z podpisem Dominica Thiema

Jak Babolat zmienił na lepsze Twoją grę? – napisz krótką recenzję swojego sprzętu, dodaj do tekstu swoje zdjęcie i prześlij je do nas lub opublikuj na facebooku z hashtagiem #KonkursBabolat

Autor(ka) najlepszej recenzji otrzyma rakietę Pure Strike 18/20 z podpisem Dominica Thiema. 5 kolejnych miejsc nagrodzimy najnowszym naciągiem RPM Power używanym przez austriacką gwiazdę tenisa.

Jak sprzęt Babolat zmienił moją grę?

Napisz, jakiego sprzętu Babolat używasz i opisz, jaki wpływ miał on na Twoją grę. Pamiętaj, żeby na koniec załączyć swoje zdjęcie z opisywanym sprzętem – je również bierzemy pod uwagę przy ustaleniu zwycięskiej historii!

Regulamin konkursu

 1. Organizatorem konkursu jest firma Sprzęt Tenisowy Ireneusz Maciocha (ul. Czorsztyńska 30, 71-163 Szczecin, NIP: 8520500380, Regon: 005434329) – oficjalny dystrybutor Babolat w Polsce.
 2. Konkurs trwa do 16 lutego 2020 roku do godz. 23:59.
 3. W konkursie może wziąć udział każda osoba, która akceptuje postanowienia regulaminu konkursu.
 4. W konkursie nie mogą wziąć udziału pracownicy firm Babolat VS i Sprzęt Tenisowy Ireneusz Maciocha oraz ich bliscy krewni.
 5. Nagrodą w konkursie jest rakieta Babolat Pure Strike 18/20 G3 z autografem Dominica Thiema.
 6. Aby wziąć udział w konkursie należy opisać, jak produkt Babolat zmienił Twoją grę i załączyć swoje zdjęcie z opisanym produktem. Recenzję + zdjęcie można opublikować na Facebooku z hashtagiem #KonkursBabolat lub przesłać za pomocą formularza na stronie www.babolat.pl/konkurs
 7. Recenzje będzie oceniać jury złożone z pracowników firmy Sprzęt Tenisowy Ireneusz Maciocha.
 8. Nagrodę w postaci rakiety z podpisem Dominica Thiema wygrywa osoba, która zdaniem jury napisze najciekawszą recenzję produktu Babolat. Pięć kolejnych podobających się nam recenzji zostanie nagrodzone naciągiem RPM Power 1.25 mm 12m.
 9. Zwycięska recenzja zostanie wymieniona 17 lutego na stronie www.babolat.pl/konkurs. Z jej autorem/autorką skontaktujemy się na e-mail podany w procesie wysyłania formularza lub przez Messengera (jeśli wpis był zamieszczony na FB).
 10. Nagroda zostanie wysłana firmą kurierską na wskazany przez zwycięzcę konkursu adres.
 11. Nie ma możliwości wymiany nagrody w konkursie na gotówkę lub inne nagrody rzeczowe.
 12. Odwołania od wyniku konkursu można składać listownie na adres Sprzęt Tenisowy Ireneusz Maciocha, ul. Łukasińskiego 110, 71-215 Szczecin w terminie 14 dni od ogłoszenia wyników konkursu.
 13. Administratorem danych osobowych udostępnianych przez uczestników konkursu jest organizator. Dane przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności witryny Babolat.pl.
 14. Przesłanie przez uczestnika recenzji produktu oraz swojego zdjęcia z produktem jest równoznaczne z przekazaniem na rzecz organizatora autorskich praw majątkowych (niewyłącznej licencji, bez ograniczeń czasowych i terytorialnych) jak również zgodę na przetwarzanie i rozpowszechnianie treści recenzji na wszelkich polach eksploatacji bez dodatkowego wynagrodzenia.
 15. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu.
Dołącz do Babolat TEAM

Dołącz do BABOLAT TEAM

Dowiedz się o naszych nowościach przed innymi i regularnie otrzymuj kody rabatowe do oficjalnego sklepu Babolat.

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę Sprzęt Tenisowy Ireneusz Maciocha zgodnie z Polityką Prywatności.

Ta strona, do lepszego działania, używa ciasteczek zgodnie z Polityką Prywatności.