Osir Świnoujście

ŚWINOUJŚCIE-AHLBECK-BANSIN 6-9.06.2019

POMERANIA CUP 2019

Amatorski turniej tenisowy w kategorii OPEN
SINGIEL, DEBEL, MIKST

WYNIKI

Zakończyliśmy turniej Pomerania Cup 2019. W finale singla wygrała startująca razem z mężczyznami Barbara Walski pokonując w finale Grzegorza Sobczyka. Barbara Walski w parze z Robertem Laskowskim wygrali również debla. W turnieju miksta pierwsze miejsce zajęli Ann-Elaine Teetzen w parze z ojcem Svenem wyprzedzając parę Katarzyna Mikulska / Edward Wójcicki. Gratulacje!

INFORMACJE

Zapisy

Zapisy do singla mężczyzn i kobiet trwają do 5 czerwca 2019 r. 21:00. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: bmc@babolat.pl (imię, nazwisko, e-mail, telefon, miejscowość zameldowania) lub przez wypełniając formularz poniżej. Zapisy do debla i miksta przyjmujemy na miejscu w trakcie trwania turnieju.

Zapisy na tenisowe zajęcia dla dzieci i dorosłych przyjmujemy na miejscu do soboty, godzina 12:00

Wpisowe

Turniej jest dedykowany mieszkańcom Euroregionu Pomerania- Województwo Zachodniopomorskie, przygraniczne gminy Niemieckie- Mecklenburg Vorpommern i niektóre gminy Brandenburgii. Nie ma wpisowego dla zawodników z rejonu wsparcia.

Nagrody

Puchary oraz dyplomy za pierwsze trzy miejsca w singlu oraz pierwsze i drugie w grach podwójnych i mieszanych.

Regulamin

Turniej NIE JEST klasyfikowany w ramach cyklu Amatorzy i Seniorzy Polskiego Związku Tenisa, za to jest rozgrywany według regulaminu tych rozgrywek. Szczegółowe informacje dotyczące trybu rozgrywek przekażemy po zakończeniu zapisów – będą zależały od liczby uczestników i uczestniczek.

Zajęcia tenisowe i turnieje błyskawiczne zostaną rozegrane według metodyki tenisowej ITF.

POŁĄCZ TENISOWĄ RYWALIZACJĘ
I WYPOCZYNEK NAD BAŁTYKIEM

Z przyjemnością informujemy, że tegoroczny turniej „Pomerania Cup” w kategoriach Open kobiet i mężczyzn jest finansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.

Oznacza to między innymi, że zawodnicy z województwa Zachodniopomorskiego, Mecklenburgii i części Brandenburgii (tereny wsparcia Interreg) są zwolnieni z wpisowego do turnieju.

Gramy singla i debla mężczyzn i kobiet. Turniej jest prowadzony przez profesjonalnych sędziów ITF i PZT, gracze otrzymują wiele świadczeń – od organizatorów nagrody Babolata, poczęstunek na kortach, turniej jest rozgrywany najlepszymi na świecie piłkami wielkoszlemowego turnieju Roland Garros. W programie jest darmowy rejs statkiem oraz wycieczka rowerowa.

PLAN TURNIEJU


Czwartek, 6 czerwca

– od 9:00 – treningi

Piątek, 7 czerwca
– od 9:00 treningi
– od 14:00 – mecze turniejowe kobiet i mężczyzn
– o 20:00 rejs statkiem dla chętnych – za darmo dla uczestników i osób towarzyszących

Sobota, 8 czerwca
– od 9:00 mecze turniejowe
– od 12:00 zajęcia tenisowe według metodyki ITF
– od 15:00 wycieczka rowerowa po wyspie Uznam

Niedziela, 9 czerwca
– od 9:00 mecze turniejowe
– od 11:00 turniej błyskawiczny w mini-tenisa
– nagrodzenie zwycięzców

Projekt “Pomerania CUP” jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia / Polska w Euroregionie Pomerania).

KONTAKT

Organizatorem turnieju z ramienia OSIR Świnoujście jest Barbara Walsky. Jeśli masz jakikolwiek problem – pisz lub dzwoń.

ZADZWOŃ

+48 504 961 122