BABOLAT - WSPÓŁPRACA HURTOWA (B2B)

Masz sklep lub hurtownię sportową, prowadzisz klub tenisowy, akademię tenisa albo jesteś trenerem? Rozpocznij współpracę handlową z firmą Babolat.


DLACZEGO BABOLAT?
NUMER 1

LIDER RYNKU

Babolat jest nr 1 w sprzedaży zawodniczych rakiet tenisowych i akcesoriów tenisowych. Współpracując z nami sprzedajesz sprzęt, który tenisiści chcą kupować.
RAFAEL NADAL

ROZPOZNAWALNA MARKA

Babolat istnieje od niemal 150 lat, a naszym sprzętem grają czołowi zawodnicy świata - Rafael Nadal i Dominic Thiem - oraz czołowi Polacy - m.in. Jerzy Janowicz.
RABATY, UPUSTY, OBNIŻKI

ATRAKCYJNE RABATY

Dla naszych stałych klientów mamy dodatkowe rabaty od cen hurtowych. Im wyższe obroty - tym wyższy rabat.
WYSYŁKA W 24H

WYSYŁKA W 24H

Mamy magazyn w Polsce. Dzięki temu zamawiając sprzęt do godz. 13:00 paczkę dostaniesz już następnego dnia roboczego. Nie ma dolnego limitu zamówienia, a zakupy zrobisz telefonicznie lub przez sklep internetowy.
 

ROZPOCZNIJ WSPÓŁPRACĘ

Prosimy podaj nam swoje dane kontaktowe. Oddzwonimy lub napiszemy, aby przedstawić Ci szczegółowe warunki współpracy.


SPRZĘT TENISOWY IRENEUSZ MACIOCHA

WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR BABOLAT W POLSCEO FIRMIE

Naszą firmę założył w 1989 roku w Szczecinie Ireneusz Maciocha. Na początku sprzedawaliśmy sprzęt Pro's Pro i piłki Tretorn. Od ponad 15 lat jesteśmy wyłącznym dystrybutorem Babolata w Polsce.

Jesteśmy pasjonatami tenisa i sprzętu tenisowego. W naszym zespole są byli zawodnicy, trenerzy, stringerzy turniejów ATP i WTA oraz polskiej reprezentacji Pucharu Davisa. Od wielu lat pomagamy w doborze odpowiedniego sprzętu tysiącom tenisistów.

Od samego początku wspieramy polski tenis. Współorganizowaliśmy challenger ATP w Szczecinie. Organizujemy turniej Babolat ITF Seniors w Świnoujściu i Ahlbecku. Stawiamy na rozwój trenerów. Basia i Marcin Maciocha co roku organizują kursy instruktorskie PTR oraz Cardio Tenisa. Jesteśmy partnerem Akademii Trenerów Tenisa, Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Tenisa i Tennis Consulting Group. Współpracujemy również z PZT.

Staramy się blisko współpracować z najlepszymi zawodnikami. Naszym sprzętem grali i grają najlepsi polscy tenisiści: Jerzy Janowicz, Marcin Matkowski, Mariusz Fyrstenberg, Ula Radwańska i wielu innych. Podpisujemy kontrakty zawodnicze z najbardziej utalentowanymi juniorami jak Kacper Żuk czy Maja Chwalińska.

Serdecznie zapraszamy do współpracy,
Zespół Babolat PolskaZespół Babolat Polska

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI

Handlujemy z najpopularniejszymi sklepami sportowymi i tenisowymi w Polsce, a także z wieloma klubami, dziesiątkami akademii tenisowych oraz setkami pojedynczych trenerów.


GO SPORT

INTER SPORT

STREFA TENISA

SPORT CLUB

AMAZING

FOREHAND.PL

GAWŁOWSKI TENNIS ACADEMY

PROTENIS WARSZAWA

OMEGA SPORT

OKĘCIE TENNIS CLUB

TYGER TENNIS

TENIS POINT