BABOLAT - WSPÓŁPRACA HURTOWA (B2B)

Masz sklep lub hurtownię sportową, prowadzisz klub tenisowy, akademię tenisa albo jesteś trenerem? Rozpocznij współpracę handlową z firmą Babolat.

DLACZEGO BABOLAT?

Babolat - lider rynku

LIDER RYNKU

Babolat jest nr 1 w sprzedaży zawodniczych rakiet tenisowych i akcesoriów tenisowych. Współpracując z nami sprzedajesz sprzęt, który tenisiści chcą kupować.

Rozpoznawalni zawodnicy: Rafa Nadal, Dominik Thiem

ROZPOZNAWALNA MARKA

Babolat istnieje od niemal 150 lat, a naszym sprzętem grają czołowi zawodnicy świata - Rafael Nadal i Dominic Thiem - oraz czołowi Polacy - m.in. Jerzy Janowicz.

Rabaty dla stałych partnerów

ATRAKCYJNE RABATY

Dla naszych stałych klientów mamy dodatkowe rabaty od cen hurtowych. Im wyższe obroty - tym wyższy rabat.

WYSYŁKA W 24H

Mamy magazyn w Polsce. Dzięki temu zamawiając sprzęt do godz. 13:00 paczkę dostaniesz już następnego dnia roboczego. Nie ma dolnego limitu zamówienia, a zakupy zrobisz telefonicznie lub przez sklep internetowy.

SPRZĘT TENISOWY IRENEUSZ MACIOCHA

WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR BABOLAT W POLSCE

O FIRMIE

Naszą firmę założył w 1989 roku w Szczecinie Ireneusz Maciocha. Na początku sprzedawaliśmy sprzęt Pro’s Pro i piłki Tretorn. Od ponad 15 lat jesteśmy wyłącznym dystrybutorem Babolata w Polsce.

Jesteśmy pasjonatami tenisa i sprzętu tenisowego. W naszym zespole są byli zawodnicy, trenerzy, stringerzy turniejów ATP i WTA oraz polskiej reprezentacji Pucharu Davisa. Od wielu lat pomagamy w doborze odpowiedniego sprzętu tysiącom tenisistów.

Od samego początku wspieramy polski tenis. Współorganizowaliśmy challenger ATP w Szczecinie. Organizujemy turniej Babolat ITF Seniors w Świnoujściu i Ahlbecku. Stawiamy na rozwój trenerów. Basia i Marcin Maciocha co roku organizują kursy instruktorskie PTR oraz Cardio Tenisa. Jesteśmy partnerem Akademii Trenerów Tenisa, Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Tenisa i Tennis Consulting Group. Współpracujemy również z PZT.

Staramy się blisko współpracować z najlepszymi zawodnikami. Naszym sprzętem grali i grają najlepsi polscy tenisiści: Jerzy Janowicz, Marcin Matkowski, Mariusz Fyrstenberg, Magda Linette i wielu innych. Podpisujemy kontrakty zawodnicze z najbardziej utalentowanymi juniorami jak Kacper Żuk czy Wojtek Marek.

Serdecznie zapraszamy do współpracy,
Zespół Babolat Polska

Pracownicy Babolat Polska

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI

Handlujemy z najpopularniejszymi sklepami sportowymi i tenisowymi w Polsce, a także z wieloma klubami, dziesiątkami akademii tenisowych oraz setkami pojedynczych trenerów.

ROZPOCZNIJ WSPÓŁPRACĘ

Prosimy podaj nam swoje dane kontaktowe. Oddzwonimy lub napiszemy, aby przedstawić Ci szczegółowe warunki współpracy.