KOLEKCJA BABOLAT AGA...

...to trzy rakiety: dla graczy początkujących, średniozaawansowanych i dla dzieci. Ich kolorystyka i wygląd został zaprojektowany przez Agnieszkę Radwańską.Rival AGA

RIVAL AGA

254 zł   359 zł

Doskonała rakieta dla średniozaawansowanych i początkujących (szukających sprzętu na kilka lat) graczy, zarówno mężczyzn jak i kobiet. W 100% grafitowa konstrukcja zapewnia komfort gry. Dzięki eliptycznej ramie (wzorowanej na modelu Pure Drive Lite, którym na co dzień gra Aga) rakieta daje mocne uderzenia przy niewielkim wkładzie własnej siły. Unikalny design zaprojektowany przez Agnieszkę Radwańską.


KUP TERAZ


Contact AGA

CONTACT AGA

164 zł   239 zł

Łatwa w grze rakieta przeznaczona dla graczy rekreacyjnych lub tych zaczynających przygodę z tenisem. Dobra zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Eliptyczna budowa ramy daje mocne uderzenia przy niewielkim wkładzie własnym. Lekko powiększona główka - 660 cm2 zwiększa pole poprawnego odbicia - tzw. sweetspot. Zgodnie z życzeniem Agnieszki rakieta ma design z dominującymi barwami polskiej flagi.


KUP TERAZ


AGA Junior

AGA JUNIOR

99 zł

Propozycja Agnieszki dla dzieci zaczynających swoją przygodę z tenisem. Model przeznaczony dla młodych zawodników o wzroście do 140 cm.


KUP TERAZ

AGNIESZKA RADWAŃSKA O SWOJEJ KOLEKCJI

"Chciałam stworzyć rakiety, którymi będzie mógł grać każdy: mężczyzni, kobiety i dzieci. Wszystkie są lekkie, łatwe w grze i dynamiczne. No i w moich ulubionych kolorach: odcieniu niebieskiego - podobnego do tego w rakiecie, którą gram na co dzień oraz biało-czerwonym jak w barwach polskiej flagi. Z firmą Babolat związana jestem od ponad 15 lat i te rakiety nigdy mnie nie zawiodły. Polecam!