Nowy Babolat JET MACH II: ultralekki i stabilnyBabolat JET MACH II to najlżejszy zawodniczy but tenisowy. Jego ultralekka konstrukcja daje Twoim stopom dodatkowy zastrzyk energii i pozwala Ci szybciej dość do piłki. Poczuj dodatkowy komfort z nowym systemem tłumienia drgań, stworzonym specjalnie dla potrzeb tenisa.JESZCZE SZYBCIEJ DO PIŁKI

Nowy JET MACH II jest pełen innowacyjnych rozwiązań, które zwiększają Twoje możliwości. To but dla graczy, którzy chcą poczuć kort i zawsze być o krok przed rywalem. Jego lekkość – zaledwie 300 gramów w rozmiarze 42,5 – pozwala Ci na lepszą pracę nóg i szybsze dojście do piłki.

MAKSYMALNA STABILNOŚĆ

Dla tak lekkiego buta Babolat stworzył odpowiednie wsparcie. Matryx 2.0 to unowocześniona siateczka. Nierozciągliwe włókna wytrzymałego Kevlaru (robi się z niego m.in. kamizelki kuloodporne) trzymają Twoją stopę przy charakterystycznych dla tenisa ruchach bocznych. Z kolei cztery sfery wykonane ze sztywniejszych włókien tworzą „klatkę bezpieczeństwa”, dając twoim nogom dodatkową stabilność.

Nowa technologia Matryx 2.0 daje odpowiednie wsparcie stopom

TŁUMIENIE DRGAŃ STWORZONE DLA TENISA

Technologia KPRS-X w butach Babolat JET MACH II
Nowy system tłumienia drgań KPRS-X

W tenisie stopy zawodników najczęściej uderzają w podłoże pod kątem 30 stopni. To dlatego Babolat w nowym systemie KPRS-X umieścił chroniącą przed drganiami piankę EVA pod tylnym krańcem pięty. Dzięki temu nowe buty znacznie lepiej chronią pięty podczas typowych dla tenisa ruchów.

We współpracy z produkującą opony firmą Michelin Babolat opracował nową podeszwę. Jest ona wykonana z najwyższej jakości gumy DIN20 o podwyższonej wytrzymałości na ścieranie. Nowa mieszanka kauczuku zapewnia też odpowiednią przyczepność wspomagającą pracę Twoich stóp.

Nowy JET MACH II ma piękny, smukły kształt wyróżniający się na tle innych butów. Występuje w wersjach z podeszwą­­ na korty ziemne, twarde i z trawy sztucznej oraz w trzech kolorach dla mężczyzn i dwóch dla kobiet. Barwy idealnie pasują do rakiet i odzieży z najnowszych kolekcji Babolat.

WYBIERANY PRZEZ ZAWODOWCÓW

Od tego roku w nowych butach Babolat JET MACH II gra Amerykanin Ryan Harrison. W pierwszej setce rankingu ATP w JET-ach startują również Argentyńczyk Federico Delbonis i Rosjanin Evgeny Donskoy.

Ryan Harrison w nowych butach Babolat JET MACH II 2018
Ryan Harrison (USA) w butach Babolat JET MACH II