Dziękujemy!
Thank YOU!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju Babolat ITF Seniors Świnoujście-Ahlbeck 2018. Gratulujemy zwycięzcom. Mamy nadzieję, że spędzili Państwo w Świnoujściu, Ahblecku i Bansinie piękne chwile. Nie tylko na korcie. Zachęcamy do przeczytania artykułu podsumowującego tegoroczną edycję. Zapraszamy w przyszłym roku!

We want to say thank you to all Babolat ITF Seniors Świnoujście-Ahlbeck participants. Congratulations to winners. We hope you spent beautiful moments in Świnoujście, Ahlbeck and Bansin. Not only playing matches. We invite you next year. Please also tell your friends about our tournament. Thank you one more time!

Historia / History

2018: Przyjemnie jak w Świnoujściu

Gdy na przełomie maja i czerwca niemal cała Polska narzekała na nieludzkie upały, w Świnoujściu i Ahlbecku warunki do gry były idealne. Też świeciło słońce, ale temperatura wynosiła średnio około 25 stopni Celsjusza. W tegorocznej edycji Babolat ITF Seniors zalety morskiego klimatu poznało 247 graczy z Polski i świata.

CZYTAJ DALEJ / READ MORE »
Pomerania CUP 2018

POMERANIA CUP 2018

Weź udział w turnieju tenisowym w kategorii OPEN ( dla każdego bez limitu wiekowego). Zaczynamy gry od 14:00 w piątek, 1 czerwca. Gramy singla i debla mężczyzn i kobiet. Gracze z województwa Zachodniopomorskiego są zwolnieni z wpisowego. Turniej należy do cyklu Seniorzy i Amatorzy PZT (ranga 1).

Babolat ITF Seniors

Świnoujście - Ahlbeck - Bansin, 28.05.-03.06.2018

Połącz rywalizację w turnieju 2 rangi ITF z wypoczynkiem w nadmorskich kurortach!
Compete in grade 2 ITF Seniors tournament and rest at the Baltic Sea resorts!

Tenisowe Święto nad Bałtykiem

To jedyny na świecie turniej z serii ITF Seniors rozgrywany w dwóch państwach naraz – w polskim Świnoujściu oraz znajdującym się po drugiej stronie granicy niemieckim Ahlbecku. Co roku przyjeżdża nad Bałtyk ponad 200 tenisistów z całego świata. Na graczy oprócz zmagań na korcie czekają liczne atrakcje takie jak players party oraz rejs statkiem.

Tennis Fest at the Baltic Sea

It is the only one ITF Seniors tournament that is played in two countries in the same time – in Świnoujście (Poland) and Ahlbeck (Germany). Every year over 200 players from all over the world play in Babolat ITF Seniors. Except tennis competition there is a lot of other events for players and their families – like player’s party, boat cruise etc.

SPONSORZY TURNIEJU

Babolat
Babolat Polska
Miasto Świnoujście
Ahlbeck
Miasto Ahlbeck
Audi - Krotoski-Cichy Szczecin
Dealer Audi
Krotoski-Cichy Szczecin
Foods by Ann
Anna Lewandowska