Babolat Blog Nowości   Recenzje   Wydarzenia   Porady  
Wygraj rakietę Rafaela Nadala
Wydarzenia

Konkurs: wygraj Babolat Pure Aero - rakietę Rafaela Nadala

2017-06-12   

Rakieta Babolat Pure Aero i inny sprzęt Rafaela Nadala - to nagrody, które przygotowaliśmy w konkursie z okazji 10. historycznego tryumfu Nadala w turnieju Roland-Garros.

Aby wygrać rakietę Babolat Pure Aero - model, którego używa Rafael Nadal - i inne cenne nagrody napisz w komentarzu pod artykułem, co najbardziej cenisz w Rafaelu Nadalu - jego grze i postawie na korcie lub poza kortem. Koniecznie zaznacz opcję "Opublikuj też na Facebooku" jak na rysunku zaznaczonym poniżej.

Zaznacz opcję "Opublikuj też na Facebooku"

Inspirację dla wpisu możesz czerpać z filmu dokumentalnego o Rafie Nadalu, który w poniedziałek, 12 czerwca o godz. 20:30 wyemituje Eurosport. Dziennikarze towarzyszyli Rafie podczas całego turnieju Roland-Garros 2017 - dzięki temu zobaczymy wiele nagrań z kulis zawodów, których nie można zobaczyć nigdzie indziej. Nawiązanie do treści filmu będzie przez nas dodatkowo punktowane przy ocenie Twojego komentarza.

Nie nagradzamy za długość wpisu - wystarczy kilka celnych zdań, by zdobyć nagrody. Jedna osoba może napisać jedną odpowiedź. Tu znajdziesz szczegółowy regulamin konkursu.

Wyłonienie zwycięzców

Spośród komentarzy 19 czerwca 2017 wybierzemy trzy - naszym zdaniem - najciekawsze i nagrodzimy zwycięzców sprzętem Babolata używanym przez Rafaela Nadala:

  1. Rakietą Babolat Pure Aero
  2. Naciągiem 12m Babolat RPM Blast
  3. Puszką 4 szt. piłek Babolat Roland Garros Clay - oficjalną piłką French Open

Jeśli wygrasz, skontaktujemy się z Tobą wiadomością na Messengerze.

Na co czekasz?

Chcesz zdobyć rakietę Rafy - zabieraj się do komentowania :) Powodzenia!


PODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ? PODZIEL SIĘ Z INNYMI