Babolat Blog Nowości   Recenzje   Wydarzenia   Porady  
Babolat ITF Seniors Świnoujście-Ahlbeck
Wydarzenia

Rekordowy Babolat ITF Seniors Świnoujście Ahlbeck 2017

243 zawodników. 72 obcokrajowców z 16 krajów świata, w tym gracze z krajów tak dalekich jak RPA, Kanada czy Australia. Rozgrywany w Świnoujściu i Ahlbecku turniej seniorów z roku na rok zdobywa coraz większą renomę w Polsce i za granicą. Gdy dodamy do tego 19 uczestników grających w kategorii OPEN PRO okazuje się, że nad Bałtykiem od 1 do 6 czerwca rywalizowało ponad 260 tenisistów.

CZYTAJ DALEJ
Babolat ITF Seniors 2017
Wydarzenia

Światowy tenis w Świnoujściu i Ahlbecku [wideo]

Niemal 250 tenisistów z całego świata 1 czerwca zaczyna rywalizację w Babolat ITF Seniors Świnoujście-Ahlbeck. Rozgrywany nad Bałtykiem turniej to chociażby pod względem puli nagród, największa w tym czasie impreza tenisowa w Polsce.

CZYTAJ DALEJ
Babolat ACE
Wydarzenia

Babolat ACE - zagraj i wywalcz wyjazd na Roland Garros 2017

Jesteś mieszkańcem Warszawy lub okolic? Chcesz wyjechać na turniej Roland Garros 2017? Weź udział w challengu Babolat Ace rozgrywanym na kortach Pro Play w Warszawie i wygraj bilety na paryski turniej Wielkiego Szlema.

CZYTAJ DALEJ
Kurs PTR w Warszawie
Wydarzenia

Nowy kurs PTR - Warszawa, 15-17 listopada 2016

Serdecznie zapraszamy na zupełnie nowy kurs PTR "11 to 17 Certification". Przeznaczony jest on dla trenerów, którzy prowadzą nastoletnich zawodników. Kurs odbędzie się w Warszawie w dniach 15-17 listopada 2016 roku. Babolat Polska jest partnerem szkolenia.

CZYTAJ DALEJ
Jofre Porta
Wydarzenia

Jofre Porta - legendarny hiszpański trener w Warszawie

Jako patron 27. Konferencji Trenerów Tenisa zapraszamy na spotkanie z Jofre Portą. To legendarny hiszpański trener, którego wychowankami byli m.in. Rafael Nadal i Carlos Moya. Porta był też kapitanem hiszpańskiej reprezentacji Fed Cup, a obecnie jest dyrektorem międzynarodowej akademii Global Tennis Team.

CZYTAJ DALEJ
Serwis naciągów Babolat podczas Pekao Szczecin Open 2016
Wydarzenia

"Naciągany" rekord na Pekao Szczecin Open 2016 [wideo]

Rekordowe 233 rakiety naciągnieli w tym roku nasi stringerzy podczas challengera Pekao Szczecin Open. Jesteś ciekawy, na ile najlżej i najmocniej naciągali zawodnicy swoje rakiety? Jeśli tak - czytaj dalej.

CZYTAJ DALEJ
Daria Kuczer - Mistrzyni Polski Seniorek
Wydarzenia

Daria Kuczer: zawsze walczę o każdą piłkę

Ten czerwiec to zdecydowanie jej miesiąc. 17-letnia Daria Kuczer z naszego Teamu Babolata najpierw została mistrzynią Polski juniorek w singlu i deblu. W ostatnią sobotę powtórzyła ten sam wyczyn w Mistrzostwach Polski seniorek w Gliwicach. W krótkiej rozmowie Daria mówi nam, kto zainspirował ją do gry w tenisa, jakie są jej największe tenisowe atuty i co lubi robić w tych nielicznych chwilach, gdy nie jest na korcie.

CZYTAJ DALEJ
Babolat ITF Seniors Świnoujście-Ahlbeck 2016
Wydarzenia

Babolat ITF Seniors Świnoujście-Ahlbeck 2016 [wideo]

231 graczy z 12 krajów, w tym tak odległych jak Australia, Brazylia czy Stany Zjednoczone - tegoroczna edycja Babolat ITF Seniors Świnoujście-Ahlbeck była największa w sześcioletniej historii zawodów. Jedyny turniej seniorskiego cyklu rozgrywany w dwóch krajach jednocześnie, w tym roku miał wyższą, drugą rangę.

CZYTAJ DALEJ