Babolat Blog Nowości   Recenzje   Wydarzenia   Porady  
Tak wyglądają buty Babolat JET po pół roku gry
Recenzje

Buty Babolat JET po pół roku użytkowania - recenzja

Maciej Toboła, trener klubu TCPoland.pl, podzielił się swoimi spostrzeżeniami po pół roku gry w butach Babolat JET. Czy najlżejszy zawodniczy but tenisowy spełnił jego oczekiwania?

CZYTAJ DALEJ
Test dokładności opaski Babolat POP
Recenzje

Test dokładności interaktywnej opaski tenisowej Babolat POP [wideo]

Prosty test - zagraliśmy z Babolat POP 10 forehandów, 10 backhandów i 10 serwisów. Jak opaska poradziła sobie z rozpoznaniem uderzeń? Zobacz wideo.

CZYTAJ DALEJ
Trenerzy testujący nową rakietę Babolat Pure Strike
Recenzje

Trenerzy testują nową rakietę Babolat Pure Strike [wideo]

Jakie są zalety i wady nowego Pure Strike'a? Na te pytania odpowiadają trenerzy, którzy mieli okazję testować nowy model podczas 27. Konferencji Trenerów Tenisa w Warszawie. Zobacz nagranie wideo z ich opiniami.

CZYTAJ DALEJ
Krzysztof Bratkowski o opasce Babolat POP
Recenzje

Tenisowy bloger testuje opaskę Babolat POP [wideo]

Za recenzowanie opaski Babolat POP wziął się człowiek, który o sprzęcie tenisowym wie niemal wszystko. Krzysztof Bratkowski prowadzi facebookowego bloga Tenis Expert, na którym testuje rakiety, naciągi, buty i akcesoria do tenisa. Nam opowiedział o swoich doświadczeniach z opaską - jak zmieniła ona jego podejście do treningów i jak motywuje do dalszej pracy nad uderzeniami. O sobie twierdzi, że jest amatorem, i właśnie z takiej perspektywy ocenia POP-a. Mówi, dlaczego gracze amatorscy również powinni spróbować gry z opaską Babolata.

CZYTAJ DALEJ
Krzysztof Sieniawski o opasce Babolat POP
Recenzje

Lider rankingu o opasce Babolat POP [wideo]

Krzysztof Sieniawski, trener z Krakowa i lider klasyfikacji Babolat POP, mówi o tym, jak korzysta z opaski w treningach. Czego nowego dowiedział się dzięki niej i dlaczego daje pograć z opaską swoim zawodnikom.

CZYTAJ DALEJ
Recenzja Adama Grabińskiego
Recenzje

Opaska Babolat POP okiem Adama Grabińskiego

Adam Grabiński to trener i student, który napisał pracę magisterską o sensorach w tenisie ziemnym. Dlatego poprosiliśmy go o przetestowanie interaktywnej opaski tenisowej Babolat POP.

CZYTAJ DALEJ
Łukasz Cyrański i Jakub Słowiński o butach Babolat JET Clay
Recenzje

Łukasz Cyrański i Jakub Słowiński testują buty Babolat JET Clay [wideo]

Dwóch warszawskich trenerów i graczy z czołówki warszawskiej listy GPW testuje nowy model butów Babolata na mączkę. Łukasz Cyrański i Jakub Słowiński sprawdzili, jak spisują się Babolat JET Clay. Zobacz ich wideo-recenzję.

CZYTAJ DALEJ