Babolat Blog Nowości   Recenzje   Wydarzenia   Porady  
Rozgrzewka do tenisa na małe kara
Porady

Rozgrzewka tenisowa - 12 rozwijających umiejętności ćwiczeń na małe kara [zobacz wideo]

Kontynuujemy nasz cykl porad tenisowych. W tym artykule omówię ćwiczenia na małe kara, czyli trochę zaniedbywany przez graczy element rozgrzewki tenisowej. To błąd! Zaprezentowane ćwiczenia stosowane regularnie pozwolą Ci podnieść Twoje umiejętności, a wykonywane przed meczem poprawiają Twoje czucie, koordynację i koncentrację.

CZYTAJ DALEJ
Nowa funkcja opaski Babolat POP
Porady

Sztuczna inteligencja Twoim osobistym tenisowym trenerem [tutorial]

Przedstawiamy "Winning Factors" - nową funkcję interaktywnej opaski tenisowej Babolat POP. Po zainstalowaniu darmowej aktualizacji oprogramowania, wirtualny trener - PIQ Robot - podpowie Ci, jakie są silne i wymagające poprawy strony Twojej gry. Zobacz tutorial, pokazujący jak w praktyce wyglądają nowe możliwości opaski Babolata.

CZYTAJ DALEJ
Rozgrzewka tenisowa
Porady

Prawidłowa rozgrzewka tenisowa - najnowsze trendy [wideo]

Metody rozgrzewki tenisowej przeszły w ostatnich latach prawdziwą rewolucję. Ci, którzy przed wyjściem na kort truchtają wokół boiska, a następnie statycznie rozciągają kolejne mięśnie - najczęściej nie wiedzą, że tylko tracą czas. Rozgrzewka tenisowa musi przygotować nas do gry w tenisa, a nie innych sportów. Jak powinna wyglądać prawidłowa rozgrzewka? To pokazuje w nagraniu wideo oraz opisuje w artykule Barbara Maciocha - trener PZT, ITF i PTR Professional.

CZYTAJ DALEJ
Funkcja pre-stretch
Porady

Pre-stretch, czyli jak sprawić, by struny nie traciły zbyt szybko naprężenia [wideo]

Pre-stretch - o co w nim chodzi i dlaczego powinniśmy od naszego stringera wymagać używania go podczas wciągania strun? Zapytaliśmy o to Luciena Nogues'a - stringera, który naciągał rakiety na ponad 60 Wielkich Szlemach i 600 turniejach ATP i WTA. 67-latek od 35 lat pracuje dla Babolata - dziś szkoli innych stringerów oraz jest ekspertem od rakiet i naciągów w laboratorium badawczo-rozwojowym francuskiego producenta.

CZYTAJ DALEJ
Babolat POP
Porady

Jak odparować opaskę Babolat POP bez użycia aplikacji [wideo]

Videoporadnik Babolat Polska pomagający rozwiązać częsty problem użytkownik interaktywnej opaski tenisowej Babolat POP - jak odparować sensor od poprzedniego konta nie używając do tego aplikacji, tylko samego sensora.

CZYTAJ DALEJ