Babolat Blog Nowości   Recenzje   Wydarzenia   Porady  
Nowy naciąg Babolat RPM Blast Rough - najwięcej rotacji
Nowości

RPM Blast Rough - jeszcze więcej topspinu

Jest szorstki i nadaje piłce maksymalną dawkę rotacji - to nowy naciąg Babolat RPM Blast ROUGH.

CZYTAJ DALEJ
Technologia 37.5 w koszulkach Babolata
Nowości

Technologia 37.5 w koszulkach Babolat - graj lepiej i dłużej [zobacz wideo]

37,5 stopnia Celsjusza to idealna temperatura ciała podczas wysiłku. 37,5% wilgotności wokół skóry tworzy zaś najlepszy mikroklimat do uprawiania sportu. Technologia 37,5 w najnowszych koszulkach Babolat, pomaga Twojemu organizmowi pracować non-stop w najbardziej komfortowych dla niego warunkach. Dzięki temu zużywasz mniej energii i masz więcej sił. Tak potrzebnych, gdy ważą się losy meczu.

CZYTAJ DALEJ
Nowe buty Babolat Propulse Fury i ich ambasador Benoit Paire
Nowości

Nowe buty Babolat Propulse Fury: szybsze, mocniejsze [zobacz wideo]

Maksymalne wsparcie stopy, poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa - te cechy sprawiły, że Benoit Paire (życiowy ranking - TOP18 ATP) wybrał Babolat Propulse Fury. Francuski zawodnik po raz pierwszy przymierzył je na kilka dni przed US Open. Buty były tak wygodne, że - choć to rzadkie u graczy na tym poziomie - zdecydował się zagrać w nich już w zbliżającym się turnieju Wielkiego Szlema.

CZYTAJ DALEJ
Nowy Pure Aero VS TOUR
Nowości

"Spin Machine" dla silnych zawodników - nowy Pure Aero VS TOUR

Kolejna nowość w serii Pure Aero - model VS TOUR to rakieta ważąca 320 gram. Idealna dla graczy lubiących ciężkie ramy dające maksymalną rotację z zachowaniem stabilności i kontroli.

CZYTAJ DALEJ
Nowy Pure Strike 100
Nowości

Nowy Pure Strike 100 już w sprzedaży

Pure Strike z większą główką jest już do kupienia w naszym sklepie. 100-calowa główka daje większy sweetspot, siłę uderzeniom i przyjemność z gry, dlatego tym modelem mogą oprócz zawodników turniejowych grać również dobrze grający, szukający precyzji amatorzy.

CZYTAJ DALEJ
Nowy Babolat Pure Strike
Nowości

Tajemniczy #ProjectOne7 to nowy Babolat Pure Strike

Babolat prezentuje nową rakietę Pure Strike 2017 stworzoną specjalnie dla ofensywnych zawodników. Takich jak wschodząca gwiazda tenisa Dominic Thiem. Austriak grając pomalowanym na biało prototypem rakiety o kryptonimie #ProjectOne7 awansował w tym roku do pierwszej dziesiątki rankingu i wygrał turnieje na wszystkich rodzajach nawierzchni.

CZYTAJ DALEJ
Pure Aero VS
Nowości

Aero Storm powraca - poznaj Pure Aero VS

Bardzo lubiany model Aero Storm wraca w nowej odsłonie. Pure Aero VS to rakieta dla zawodników grających rotacyjnie, potrzebujących większej kontroli nad piłką.

CZYTAJ DALEJ
Pure Drive SUPER LITE
Nowości

Pure Drive SUPER LITE - pierwsza "dorosła" rakieta

260 gram - tylko tyle waży nowy Babolat Pure Drive SUPER LITE. To czyni go idealną rakietą dla juniorów poszukujących swojej pierwszej, 27-calowej rakiety. Niską wagę docenią również kobiety, które chcą rakiety maksymalnie łatwej w grze.

CZYTAJ DALEJ