Zawodnicy Babolata kończą 2017 rok w znakomitych humorach


2017: historyczny rok graczy BabolataTo był rok bicia rekordów dla zawodników grających sprzętem Babolata. Zarówno mężczyzn jak i kobiet. Nadal, Thiem, Sock, Muguruza, Wozniacki, Pliskova i Konta zakończyli sezon w pierwszej 10. rankingów ATP i WTA.BABOLAT NR 1 NA ŚWIECIE

Babolat wyposaża Rafaela Nadala w rakiety i naciągi od 15 lat. Rok 2017 na pewno zostanie zapamiętany, jako kolejny punkt zwrotny w jego karierze. Nie tylko dlatego, że zakończył go na pierwszym miejscu listy ATP. Także przez historyczny wyczyn – zdobycie 10. tytułu Roland-Garros oraz turniejów w Barcelonie i Monte Carlo. To coś, co nie udało się wcześniej żadnemu tenisiście. Rafael Nadal stał się legendą kortów ziemnych, zwyciężając na nich najwięcej meczów.

Rafael Nadal – ATP #1

Nieobecny w czołowej 5. od końca 2016 roku Rafael Nadal dokonał niesamowitego powrotu. W 2017 roku zwyciężył dwa turnieje wielkoszlemowe: Roland-Garros i US Open i zakończył rok na pierwszym miejscu rankingu mężczyzn.

Rakieta: Babolat Pure Aero
Naciąg: RPM Blast 1.35 mm
-> przeczytaj więcej o sprzęcie Rafy

BABOLAT POTWIERDZA SWOJE PRZYWÓDZTWO
W TOP10 ATP&WTA

W 2017 roku trzech zawodników grających rakietami Babolata (Rafael Nadal, Dominic Thiem i Jack Sock) zakwalifikowało się do finałów ATP w Londynie. Thiem i Sock to reprezentanci nowej generacji graczy sponsorowanych przez Babolata. Rywalizacja płynie w naszej krwi więc ciągle dodajemy nowych mistrzów do naszego zespołu (może dołączysz do niego i Ty?). Wsród nich jest między innymi najmłodszy gracz w czołowej 200 rankingu, 17-letni Kanadyjczyk Félix Auger-Aliassime (#162 ATP).

Dominic Thiem - rakieta Pure Strike

Dominic Thiem – ATP #5

Dominic Thiem drugi rok z rzędu kończy sezon w czołowej piątce rankingu. Wielu rywali poznało już eksplodującą moc jego uderzeń.

Rakieta: Pure Strike
Naciąg: RPM Blast 1.25 / VS 1.30

Jack Sock - rakieta Pure Aero VS

Jack Sock – ATP #8

Pierwsza rakieta Ameryki wkroczyła do czołowej 10 rankingu ATP po niezapomnianym zwycięstwie w turnieju Masters w Paryżu.

Rakieta: Pure Aero VS
Naciąg: RPM Team

BABOLAT DOMINUJE WŚRÓD KOBIET

Żeński Babolat Team nie ustępuje męskiemu ani na krok. Trzy zawodniczki grające sprzętem Babolata dostały się do finałów WTA w Singapurze (Garbine Muguruza, Karolina Woźniacki i Karolina Pliskova). Ogólnie cztery skończyły sezon w pierwszej 10 rankingu WTA.

Garbine Muguruza - rakieta Babolat Pure Drive

Garbine Muguruza – WTA #2

Hiszpanka wygrała Wimbledon, swój drugi tytuł wielkoszlemowy (obok RG2016) i została okrzyknięta Zawodniczką Roku WTA.

Rakieta: Pure Drive
Naciąg: RPM Team

Karolina Woźniacki

Karolina Woźniacki – ATP #3

Dunka polskiego pochodzenia osiągnęła swój najwyższy ranking od 2011 roku zwyciężając w finałach WTA w Singapurze.

Rakieta: Pure Aero
Naciąg: RPM Dual 1.25 / VS 1.30

Karolina Pliskova

Karolina Pliskova – WTA #4

Czeszka wygrała w tym roku trzy turnieje WTA i przez moment była numerem 1 listy kobiet.

Rakieta: Pure Drive
Naciąg: VS Team 1.25

Johanna Konta

Johanna Konta- ATP #9

Brytyjka wygrała dwa turnieje WTA i po raz drugi z rzędu zakończyła rok w czołowej 10 rankingu kobiet.

Rakieta: Pure Aero
Naciąg: RPM Blast 1.30 / VS 1.30

MAGDA LINETTE DOŁĄCZA DO BABOLAT TEAM POLSKA

Na koniec pochwalimy się naszym lokalnym sukcesem – Magda Linette dołączyła do naszych zawodników kontraktowych. I to od razu z sukcesami! Druga najlepsza Polka walcząc rakietą Babolat Pure Drive osiągnęła swoją życiową 72. pozycję w rankingu WTA.

Rakieta: Pure Drive
Naciąg: RPM Blast Rough 1.25

Odtwórz wideo